O firmě ROKOV Technology s.r.o.

Firma ROKOV Technology s.r.o. vznikla v roce 2010  jako logické vyústění činnosti OSVČ. Máme zkušenosti v oboru topení, voda, plyn  a sanita  již od roku 1995, kdy jsme již tehdy používali materiál Geberit na odpady a rozvody vody, materíál Giacomini, Rehau  a měď Supersan na rozvody vody, topení, podlahové topení.  Firma sídlí na okraji Pardubic ve čtvrti Rosice nad Labem. Naším hlavním cílem po roce 2000  bylo seznámit český trh s novými technologiemi ve vytápění - tepelná čerpadla, solární kolektory,  a přiblížit se tak evropským standartům.  Naše činnost je zaměřena na montáže podlahového topení,  tepelných čerpadel, solárních panelů a rekuperací. Specializujeme se na tepelná čerpadla  Mastertherm, Stiebel Eltron, Buderus, NIBE a Geothermie. Podlahové topení dodáváme dle výběru z těchto značek - Rehau, Giacominni, Toptherm, K.T.O. .  Solární ohřev  teplé užitkové vody - dříve solární panely Eko Solaris,  později  Topsolar, Stiebel, Buderus.  Rekuperace  značky Stiebel Eltron,  Atrea. Našimi klienty jsou především stavebníci rodinných domků, nízkoenergetických a pasivních domů,  dále majitelé starších rodinných domků, bytových domů  a sdružení vlastníků jednotek, kteří je potřebují zrekonstruovat.   Montujeme tepelné zdroje s tepelným výkonem od 3kW do 500kW  s tepelnými čerpadly, kondenzačními plynovými kotli,   jak pro rodinné domy. tak i pro bytové domy.  Naše firma se zapojila též do programu Zelená úsporám.

V roce 2015 jsme získali certifikáty PROFESNÍ KVALIFIKACE.  Zapojili jsme se do programu KOTLÍKOVÉ DOTACE.

Strategií firmy ROKOV Technology s.r.o. je kvalitní a komplexní služba zákazníkům při výstavbě či modernizaci objektu, od bezplatné konzultace a zpracování návrhu vhodného systému, přes zajištění projektové dokumentace až po dodávku "na klíč".

Vždyť při správném využítí energeticky úsporných zdrojů  jako jsou tepelná čerpadla, solární kolektory,  lze průměrně ročně ušetřit  až 60% energie potřebné vytápění a až 70% pro ohřev teplé užitkové vody.

Naše certifikáty